Operátor výroby Vypršaná

Slovensko Ostatné ponuky

Naštartujte kariéru v automobilovom priemysle! Ponúkame vám jednoduchú a stabilnú prácu operátora výroby u prestížnej značky, ktorá sa zameriava na výrobu sedačiek pre špičkové automobily. K nej vám navyše poskytneme stabilný zárobok do 938€, ubytovanie a dopravu zadarmo a ďalšie výhody. Začať môžete aj bez predošlej praxe!
Náplňou vašej práce bude:
* Kompletizácia sedačiek pre automobily BMW
* Stanete sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP automobilovú značku
Ponúkame:
* Zárobok do 938€
* Stabilnú prácu aj bez predošlej praxe
* Ubytovanie zdarma
* Dopravu zdarma do ČR aj na miesto práce
* Atraktívne a čisté moderné prostredie
* Možnosť zarobiť si viac vďaka bonusom a nadčasom
* Možnosť zamestnania aj párov
Požadujeme:
* Dosiahnuté základné vzdelanie
* Predošlá prax nie je potrebná

Viac informácií: http://www.express-praca.sk/job/operator-vyroby-13/

od 28. 11. do 28. 11.

Odmena Do 938€

Pridal/-a: express.people
Kontakt: v texte
Pridané: 05. 12. 2016 08:00

Reakcia

Pre získanie nového kódu klikni na obrázok.

Komentáre

Neboli nájdené žiadne záznamy.