Elektrikári- Nórsko Vypršaná

Banská Bystrica Stavebné práce

Hľadáme skúsených elektrikárov, ktorí ovládajú anglický jazyk na pokročilej úrovni. Jedná sa o prácu na rôznych stavebných projektoch po celom Nórsku.
Uchádzači musia vlastniť DSB certifikát!

Pracovná náplň:
- elektroinštalácie
- elektromontáž
- ťahanie káblov
- skladanie, káblovanie a zapájanie rozvádzačov
- rôzne montážne práce (svetlá, zásuvky, zástrčky)

Doplňujúce informácie:
- skúsenosti s elektrickými inštaláciami v rodinných domoch, bytoch, administratívnych budovách...
- čítanie výkresovej dokumentácie

Iné výhody
- mzda 3300€ brutto/mesiac
- mzda 20€ Brutto/ hod
- príspevok na dopravu
- pracovný úväzok: 37,5 hodín týždenne + nadčasy
- výplata každé 2 týždne
- nadčasy platené za príplatok
- pracovná zmluva na dobu neurčitú (dlhodobá práca)
- pracovné oblečenie a náradie poskytuje zamestnávateľ
- ubytovanie zabezpečené za 230 - 260 Eur (nájom za 2 týždne)
- pomoc so všetkými registráciami, otvorením bankového účtu

Požadujeme:
- aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou
- minimálne 3 roky skúseností s obdobnou prácou
- DSB certifikát
- zodpovednosť, flexibilita, dobrý zdravotný stav, ochota pracovať v zahraničí
Informácie o výberovom konaní
V prípade záujmu zašlite nám emailom:
* Podrobne rozpísaný životopis v ANGLICKOM jazyku
* Fotografiu
* Certifikáty
* Referencie od predošlých zamestnávateľov za posledné roky (je dôležité, aby ste vedeli zdokladovať minimálne 3 roky praxe ak ste vyučený v odbore tesár, alebo 5 rokov praxe, ak nie ste vyučený v odbore elektrikár)

K dispozícii sme Vám emailom: info@dkrs.sk, telefonicky:0911 279 723, 0910 983 036.
Web: www.dkrs.sk alebo facebook: DK Recruitment services.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.

od 13. 03. do 20. 04.

Odmena 3300€

Pridal/-a: dkrecruitment
Kontakt: 0911279723
Pridané: 13. 03. 2017 18:23

Reakcia

Pre získanie nového kódu klikni na obrázok.

Komentáre

Neboli nájdené žiadne záznamy.